V jednoduchom prehľade Vám predstavujeme dostupné možnosti platby za tovar a jeho pohodlnú dopravu až k Vám. Pokiaľ si nie ste istí s výberom dopravy alebo pokiaľ tušíte, že by Vaša zásielka mohla mať neštandardný rozmer (napríklad veľké množstvo metráže), napíšte nám a spoločne vyberieme vhodný typ prepravy.

Možnosti dopravy na Slovensku

Spolupracujeme s dopravcami, s ktorými máme dobré skúsenosti a veríme, že si vyberiete typ dopravy, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. Ku každej zákazke obdržíte po jej odoslaní e-mail s číslom zásielky a odkazom pre sledovanie aktuálneho stavu doručovania.

Packeta – výdajné miesta

Vaša objednávka bude dopravená na vybrané výdajné miesto v sieti Packety. Štandardná dĺžka dodania je do 2-4 pracovných dní. Po doručení na výdajné miesto budete informovaní SMS a e-mailom o možnosti vyzdvihnutia a tiež obdržíte heslo pre vyzdvihnutie. Zásielka bude na výdajnom mieste k vyzdvihnutiu podľa aktuálnych podmienok služby.

Výdajné miesta Packety

3 €

Pri objednávke nad 60 €
je doprava ZADARMO.

Packeta – na adresu

Služba Packeta Vám balík doručí na ľubovoľnú adresu. Vopred budete oboznámení s časom doručenia formou SMS a e-mailu.

3 €

Pri objednávke nad 60 €
je doprava ZADARMO.

GLS Kuriér - na adresu

Služba GLS Vám balík doručí na ľubovoľnú adresu. Vopred budete oboznámení s časom doručenia formou SMS a e-mailu.

3 €

Pri objednávke nad 60 €
je doprava ZADARMO.

Priebeh platby

Po dokončení objednávky Vám posielame systémové potvrdenie s prehľadom vybranej platobnej metódy. Daňový doklad obdržíte v nasledujúcom e-maily po potvrdení doručenia tovaru na Vašu adresu. V prípade registrácie bude daňový doklad dostupný v detaile objednávky vo Vašom účte. Pre online platby využívame platobnú bránu GoPay.

Platba vopred bankovým prevodom

Po zvolení platby bankovým prevodom Vám na e-mail zašleme pokyny k platbe. Po pripísaní platby na náš účet a po následnej expedícií zásielky obdržíte na uvedený e-mail daňový doklad. Dĺžka prevodu závisí na Vašej banke a v krajnom prípade môže ovplyvniť termín výroby Vašej objednávky. Pri platbe nezabudnite vyplniť variabilný symbol (číslo objednávky), tento údaj je veľmi dôležitý pre úspešné spárovanie platby s Vašou objednávkou.

ZADARMO

Platba na dobierku

Táto forma platby je najrozšírenejším a najľahším spôsobom úhrady. Tovar zaplatíte v hotovosti poštovému doručovateľovi alebo kuriérovi prepravnej spoločnosti. Niektoré prepravné spoločnosti umožňujú pri preberaní tovaru aj platbu kartou.

2 €

Platba kartou online

Okamžitá a bezpečná platba cez platobnú bránu, ktorá využíva možnosti Vašej platobnej karty. Je potrebné mať pre danú kartu povolenie na platbu online.

ZADARMO

Online rýchly bankový prevod

Rýchly a bezpečný prevod peňazí z vybraných bánk prebieha priamo v prostredí Vašej banky. Proces je podobný klasickému prevodu. Po dokončení platby je obchodník okamžite informovaný.

ZADARMO

Google Pay

Okamžitá a bezpečná platba cez Váš účet Google s priradenou formu platby.

ZADARMO