V jednoduchom prehľade Vám predstavujeme dostupné možnosti platby za tovar a jeho pohodlnú dopravu až k Vám. Pokiaľ si nie ste istí s výberom dopravy alebo pokiaľ tušíte, že by Vaša zásielka mohla mať neštandardný rozmer (napríklad veľké množstvo metráže), napíšte nám a spoločne vyberieme vhodný typ prepravy.

Možnosti dopravy na Slovensku

Spolupracujeme s dopravcami, s ktorými máme dobré skúsenosti a veríme, že si vyberiete typ dopravy, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. Ku každej zákazke obdržíte po jej odoslaní e-mail s číslom zásielky a odkazom pre sledovanie aktuálneho stavu doručovania.

Zásielkovňa – výdajné miesto

Vaša objednávka bude dopravená na vybrané výdajné miesto v sieti Zásielkovne. Štandardná dĺžka dodania je do 2-4 pracovných dní. Po doručení na výdajné miesto budete informovaní SMS a e-mailom o možnosti vyzdvihnutia a tiež obdržíte heslo pre vyzdvihnutie. Zásielka bude na výdajnom mieste k vyzdvihnutiu podľa aktuálnych podmienok služby.

Výdajné miesta Zásielkovne

Štandardná cena 3,10 €
Do 25. 9. Akčná cena 1,95 €

Pri objednávke nad 80 €
je doprava ZADARMO.

GLS Kuriér - na adresu

Služba GLS Vám balík doručí na ľubovoľnú adresu. Vopred budete oboznámení s časom doručenia formou SMS a e-mailu.
Pri prevzatí zásielky skontrolujte jej obal. Prevzatím potvrdzujete, že ste tovar prevzali bez viditeľných závad. Na poškodený obal alebo iné charakteristiky poškodenia zásielky ihneď upozornite kuriéra. Ak zistíte poškodenie obsahu zásielky až po prevzatí a rozbalení, ihneď zásielku a jej obsah vyfoťte a informujte nás najneskôr do 2 pracovných dní.

Štandardná cena 3,50 €
Do 25. 9. Akčná cena 1,95 €

Pri objednávke nad 80 €
je doprava ZADARMO.

Priebeh platby

Po dokončení objednávky Vám posielame systémové potvrdenie s prehľadom vybranej platobnej metódy. Daňový doklad obdržíte v nasledujúcom e-maily po potvrdení doručenia tovaru na Vašu adresu. V prípade registrácie bude daňový doklad dostupný v detaile objednávky vo Vašom účte. Pre online platby využívame platobnú bránu GoPay.

Platba vopred bankovým prevodom

Po zvolení platby bankovým prevodom Vám na e-mail zašleme pokyny k platbe. Po pripísaní platby na náš účet a po následnej expedícií zásielky obdržíte na uvedený e-mail daňový doklad. Dĺžka prevodu závisí na Vašej banke a v krajnom prípade môže ovplyvniť termín výroby Vašej objednávky. Pri platbe nezabudnite vyplniť variabilný symbol (číslo objednávky), tento údaj je veľmi dôležitý pre úspešné spárovanie platby s Vašou objednávkou.

ZADARMO

Platba na dobierku

Táto forma platby je najrozšírenejším a najľahším spôsobom úhrady. Tovar zaplatíte v hotovosti poštovému doručovateľovi alebo kuriérovi prepravnej spoločnosti. Niektoré prepravné spoločnosti umožňujú pri preberaní tovaru aj platbu kartou.

Štandardná cena 2 €

Pri objednávke nad 80 €
je dobierka ZADARMO.

Platba kartou online

Okamžitá a bezpečná platba cez platobnú bránu, ktorá využíva možnosti Vašej platobnej karty. Je potrebné mať pre danú kartu povolenie na platbu online.

ZADARMO

Online rýchly bankový prevod

Rýchly a bezpečný prevod peňazí z vybraných bánk prebieha priamo v prostredí Vašej banky. Proces je podobný klasickému prevodu. Po dokončení platby je obchodník okamžite informovaný.

ZADARMO

Google Pay

Okamžitá a bezpečná platba cez Váš účet Google s priradenou formu platby.

ZADARMO