Český internetový obchod so širokou ponukou bytového textilu a bytových doplnkov

Internetový e-shop s bytovým textilom prevádzkujeme už od roku 2012, kedy sme vytvorili spoločný projekt s hlavným dodávateľom produktov. V roku 2021 sme sa rozhodli pre novú koncepciu v podobe značky Biante, ktorá nám umožnila vlastnú výrobu, kontrolu nad kvalitou ponúkaného tovaru a rozšírenie ponuky.

Aby sme mohli byť pružní a vychádzať zákazníkom čo najviac v ústrety, založili sme novú krajčírsku dielňu s vlastnou výrobou bytového textilu. Tomu sme prispôsobili aj štruktúru ponúkaných produktov, aby sme mohli ponúknuť maximálne množstvo výrobkov šitých presne podľa vašich predstáv.

Pre kľúčové výrobky sme vytvorili pokročilé možnosti konfigurácie na mieru. Ponúkame tak zákazníkovi úplnú voľnosť pri výbere rozmerov, služieb a doplnkov.

V našej stále rastúcej ponuke nájdete kvalitné látky v metráži, plyše, závesy, zatemňovacie závesy Blackout, všetky typy obrusov, obliečky na vankúše, obliečky na detské kresielka, ale aj posteľné obliečky, prestieradlá, kvalitné uteráky, deky, prestierky, prikrývky, vankúše a mnoho ďalšieho.

Do budúcnosti plánujeme do ponuky zaradiť tiež veľa bytových doplnkov, dekorácií a ďalších produktov, ktoré logicky súvisia s domovom, úžitkovým textilom a jeho výrobou. 

V Biante sa nezameriavame len na množstvo predaných kusov. Je pre nás dôležitá hlavne spokojnosť zákazníkov a kvalita tovaru. Preto sa vždy budeme snažiť ponúkať čo najviac českých výrobkov pre vybavenie vášho domova, chalupy, ale aj penziónu, hotela alebo reštaurácie. Myslíme aj na veľké, či neštandardné prevádzky, firemné priestory ale tiež aj na školské jedálne.

Tím Biante.